خروجی صدا و جلوه های ویژه ی فیلم گرفته شده است. منتظر خبری از سامان مجد وفایی هستم که برویم به لابراتوار برای اتانولاژ و گرفتن خروجی نهایی. تهران، این روزها در گیر و دار جریان انتخابات برایم کسالت آورتر از قبل شده. قول و وعده های طرفین را در فضای مجازی دنبال می کنم و افسوس می خورم. افسوس دو سال و اندی تاخیر که به واسطه ی اعتماد کردن و باور تحقق وعده های ت مداران برای فیلمم ایجاد شد.  و افسوس این که در آینده هم نمی توانم جلوی اعلام رزومه و آمارسازی هایشان را از تولید فیلمم بگیرم. البته جز وزارت ارشاد و نیروی انتظامی، نام هیچ نهادی را در تیتراژ فیلم درج نکردم تا بعدها عذاب تقدیر و تشکر بی مورد نکشم هرچند همینش هم بی مورد است. خدا بخواهد تا آخر هفته ی آینده خروجی فیلم آماده ست. برنامه ریزی طراحی پوستر و ساخت آنونس هم انجام شده. مرددم در مورد پخش فیلم که به یک پخش کننده بدهم یا خودم به عهده بگیرم. به وحید قاضی میرسعید -تدوینگر- گفتم اگر یک پخش کننده ی حرفه ای و بنام قبول کرد که کرد وگرنه خودم پیگیر ارسال فیلم پنج به جشنواره های خارجی می شوم. از بس که در این پروژه چوب خرابکاری آدم های ناشی را خورده ام دیگر ترس برم داشته. یکی دو هفته ی آینده خیلی برایم سرنوشت ساز خواهد بود. نتیجه ای که دنبالش هستم اگر حاصل شد خواهم گفت.      

مراسم رونمایی از پوستر فیلم پنج

مصاحبه با روزنامه همشهری یزد

آنونس فیلم سینمایی "پنج"

ی ,فیلم ,های ,مورد ,آینده ,خروجی ,بی مورد ,وعده های ,ی آینده ,را در ,پخش کننده

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

والیبال پارت اول vps پانزدهـــم فروردین دکتر مهرداد حسین زاده بختوری | متخصص جراحی مغز و اعصاب بوشهر همیشه آباد کارگروه عدالت و پیشرفت شهرستان ورامین ژست اپتیک دانلود آهنگ شاد نوشته های سیّد محمّد جواد طباطبایی یزدی وبلاگ فروشگاه مرکزی کولر ایرانی